Pen Case, Cherry 5.00 3

Buy Pen Case, Cherry

814-1
In stock
$11
 • capacity 1 handle;
 • The perfect gift for any holiday;
Category Для мужчин, Для женщин, Унисекс
Manufacturer POHVALIN
Type Case cover
Article 814-1
Material Кожа
Clasps latch
Size 15 x 3.5 cm
Lining no, only leather

Pen Case, Cherry reviews

Average customer rating: (3) 5.00 out of 5 stars

3
0
0
0
0
 • Чохол для ручки
  By November 4, 2016 13:27

  Отримав цей чохол. Вирішив написати відгук. Чохол виконаний на дуже класному рівні. Шкіра плотна, високої якості, теж можна сказати і про пошив, він зроблений дуже якісно. Судячи з запаху там ще є й проклейка. Тепер один, но все ж такі мінус. Він завузький. Мій Parker Jotter насилу туди вліз (але достатньо для користування), а це одна з найбільш компактних ручок. Інші ручки навряд влізуть, особливо це стосується ручок з пером, вони значно більші. Це не претензія до виробника, адже він чесно вказав розмір, більше побажання. На мій погляд розмір має бути більше, це дозволило б використовувати чохол з більшістю ручок. Що до магазину, то його бути рекомендувати, якість мені дуже сподобалась.

 • Футляр для ручки
  By August 21, 2016 13:02

  Хороший презентабельний футляр. Єдина проблема в тому, що замовляв футляр чорного кольору, а отримав коричневий. В принципі, то не проблема.

 • Шкіряний футляр для ручки
  By May 24, 2016 21:28

  Придбала футлярчик пісочного кольору, але він таки більш рудий). Якість чудова, вигляд - презентабельний. Дуже приємний консультант. Беру собі на замітку цю крамничку і рекомендую іншим.

Read all 3 reviews on Pen Case, Cherry